Välkomna att kontakta oss för en offert!

Kontakta oss

Vi som arbetar på Bergström Plattsättning AB enligt nedan. Kontakta oss om du har frågor angående renovering av ditt badrum,tvättstuga, eller liknande. Även nyproduktion och andra frågor rörande entreprenader, butik samt utställning och lager.

Martin Corell

Offert Byggare

Verkställande Direktör och Entreprenadchef

Tel: 021-802081
Mobil: 070-7872085
E-post:Martin@bpab.se

Henrik Wiberg
Offert till konsument

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande

Tel: 021-802088
Mobil: 070-7370250
E-post:Henrik@bpab.se

Joakim Jonsson

Arbetsledare Entreprenad

Tel: 021-802089
Mobil: 070-7872089
E-post:Joakim@bpab.se

John Melin
Offert till konsument

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande

Tel: 021-802083
Mobil: 070-7370254
E-post: john@bpab.se

Robert Eklund

Arbetsledare Entreprenad

Tel: 021-802085
Mobil: 070-7872081
E-post: Robert@bpab.se

Magnus Hjulström
Offert till konsument

Arbetsledare konsumentarbeten – Småhusentreprenader

Tel: 021-802082
Mobil: 070-7872084
E-post:Magnus@bpab.se

Peter Talus

Hämtlager

Mobil: 070-7571065

E-post: peter@bpbab.se

Torbjörn Bergström

Kalkyl byggare
(EJ KONSUMENT/PRIVATPERSON)

För Privatpersonofferter kontakta Henrik

E-post: Torbjorn@bpab.se

Carina Granholm

Ekonomi/administration

Tel: 021-802087
Mobil: 070-7870667
E-post: Carina@bpab.se

OFFERTFÖRFRÅGAN