Kontakta oss

Hitta hit

Vårt showroom, hämtlager och kontor hittar du på Tunbytorp i Västerås.

Varmt välkommen!

Adress
Tunbytorpsgatan 4C
721 37 Västerås

Avvikande öppettider
Sommarstängt v. 29-30

Öppettider showroom
Måndag-onsdag 09:30-16:30

Torsdag 09:30-18:00

Fredag 09:30-16:00

Öppettider lager
Måndag-fredag öppet från 06:45

Telefon
021-80 20 80

E-post
info@bpab.se

Kontaktpersoner Bergström Plattsättning

Henrik Wiberg

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande
021-80 20 88
070-737 02 50
henrik@bpab.se

John Melin

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande
021-80 20 83
070-737 02 54
john@bpab.se

Magnus Hjulström

Arbetsledare konsumentarbeten – Småhusentreprenader
021-80 20 82
070-787 20 84
magnus@bpab.se

Martin Corell

VD & Entreprenadchef
021-80 20 81
070-787 20 85
martin@bpab.se

Joakim Jonsson

Arbetsledare Entreprenad
021-80 20 89
070-787 20 89
joakim@bpab.se

Robert Eklund

Arbetsledare Entreprenad
021-80 20 85
070-787 20 81
robert@bpab.se

Carina Granholm

Ekonomi/administration
021-80 20 87
070-787 06 67
carina@bpab.se

Torbjörn Bergström

Kalkyl/Offert till Byggare (ej konsument/ privatperson)
torbjorn@bpab.se

Peter Talus

Hämtlager
070-757 10 65
peter@bpab.se

Varmt välkommen med er offertförfrågan

Passa också på att besöka vår butik i Tunbytorp (Västerås) för att inhämta professionella råd och inspiration.

*” anger obligatoriska fält

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Genom att använda kontaktformuläret och därmed skicka personuppgifter till Bergström Plattsättning, godkänner ni att de används i enlighet med vår integritetspolicy.

Auktoriserade plattsättare

Bergström Plattsättning är auktoriserad medlem i PER, Plattsättnings Entreprenörernas Riksförening. Auktoriseringen innebär att vi genomgått en särskild utbildning som omfattar ekonomi, juridik, teknik, kvalitet och miljö. Det ställs också krav på dokumenterad lång erfarenhet av stora kvalificerade plattsättningsentreprenader.