Välkomna att kontakta oss för en offert!

Kontakta oss

Vi som arbetar på Bergström Plattsättning AB enligt nedan. Kontakta oss om du har frågor angående renovering av ditt badrum,tvättstuga, eller liknande. Även nyproduktion och andra frågor rörande entreprenader, butik samt utställning och lager.

Martin Corell

Verkställande Direktör och Entreprenadchef

Tel: 021-802081
Mobil: 070-7872085
E-post:Martin@bpab.se

Torbjörn Bergström

Offerter /förfrågningar Byggare
(Obs! priser konsument se nedan!)

Tel: 021-802084
Mobil: 070-7571060
E-post:Torbjorn@bpab.se

Magnus Hjulström
Offert till konsument

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande

Tel: 021-802082
Mobil: 070-7872084
E-post:Magnus@bpab.se

Henrik Wiberg
OFFERT

Arbetsledare konsumentarbeten – Totalåtagande

Tel: 021-802088
Mobil: 070-7370250
E-post:Henrik@bpab.se

Peter Talus

Hämtlager

Mobil: 070-7571065

Joakim Jonsson

Arbetsledare Entreprenad

Tel: 021-802089
Mobil: 070-7872089
E-post:Joakim@bpab.se

Robert Eklund

Arbetsledare Entreprenad

Tel: 021-802085
Mobil: 070-7872081
E-post: Robert@bpab.se

Maria Bergström

Inredningshjälp

Tel: 021-802083
Mobil: 070-7571063
E-post:Maria@bpab.se

Patrik Pettersson

Arbetsledare Spacklingsarbeten

Mobil: 070-7871102
E-post: Patrik@bpab.se

Carina Granholm

Ekonomi/administration

Tel: 021-802087
Mobil: 070-7870667
E-post: Carina@bpab.se

OFFERTFÖRFRÅGAN